ТОВ "Гама Груп"
UA
0
Мій кошик

Печі булер'яни класичні ALASKA

Сортування:
за популярністю
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожчі за назвою
Відображення:

Що таке булер'ян

Булер'ян (Bullerian) - твердопаливна піч тривалого горіння, що працює на дровах без механічного наддуву, призначена для обігріву приміщення одним джерелом. Невибаглива до палива і легка в обслуговуванні піч Free Flow, що дає тепло завдяки деревному газу, що виділяють розпечені дрова, була винайдена Еріком Дарнеллом у США. Першою фірмою, яка почала виготовляти такі печі, була канадська компанія Bullerian. Цією назвою і узагальнили газогенераторні печі особливої конструкції, незважаючи на те, що їх виробництво налагодили багато підприємств із різних країн.

Наш Інтернет-магазин є сайтом виробника булер'янів ТМ «Аляска». Ми виготовляємо печі булер'ян сучасної конструкції для побутових та виробничих потреб. Булер'яни нашого виробництва вже понад 10 років приносять комфорт та зігрівають будинки, дачі, гаражі, тепличні та складські приміщення, а також промислові об'єкти замовників із різних куточків України.

Принцип роботи булер'яну

Печі булер'ян були винайдені з метою досягнення максимальної ефективності при суттєвій економії палива. Суть роботи печей тривалого горіння – конвекція, внаслідок якої тепло рухається із потоками повітря. Тривалу роботу печі забезпечує принцип піролізу. Він полягає в тому, що в умовах нестачі кисню дрова не згоряють швидко, а тліють, утворюючи деревне вугілля та виділяючи сухоперегінний горючий газ. Після контакту газової субстанції з киснем згоряє як газ, так і паливні залишки.

Отже, спалювання продуктів горіння в печі булер'ян здійснюється у два етапи:

  1. Розщеплення деревини на первинні продукти, які включають тверді залишки та газ.
  2. З'єднання газу з киснем, при якому утворюється горіння та максимальна тепловіддача.

Таким чином газогенерація забезпечує тривалу та безперебійну роботу печі булер'ян. Ціна на такий котел відносно невисока, витрата палива невелика, тому такі котли - один з ефективних і економних варіантів опалення приміщень.

Пристрій печі булер'ян

Для досягнення оптимальних економічних показників та високого ККД піч булер'ян специфічно влаштована, відсіки в ній розташовані нестандартно. Конструкція печі передбачає два режими роботи - горіння та газогенерацію (принцип піроліз).

Камера згоряння складається з двох відсіків:

  1. Нижня частина - первинна камера, в яку завантажуються дрова. Оскільки камера герметична і доступ кисню обмежений, в ній відбувається горіння палива, що тліє. Припливно-витяжну функцію виконує вентилюючий апарат, що знаходиться всередині камери.
  2. Верхня частина – вторинна камера згоряння. Це газогенераторна камера, в якій догоряє піролізний газ, що виділяється паливом, яке тліє.

Навколо камери згоряння розміщені конвекційні труби, які здійснюють теплообмін. Кількість труб визначає потужність печі. Холодне повітря заходить через нижні отвори, нагрівається до 60 - 80 ° C і виходить через верхні відсіки труб. Завдяки природній конвекції, тепле повітря поширюється приміщенням. Якщо детальніше розглянути пристрій печі булер'ян, схема зображує наочно, як влаштована первинна і вторинна камери і в якому напрямку повітря рухається трубами.

Подвійний режим роботи дозволяє витягувати тепло двічі з печі булер'ян. Купити такий котел для обігріву будинку буде раціональним та ефективним рішенням.

Камін булер'ян – за і проти

Перш ніж купити піч булер'ян, логічно вивчити не тільки принцип її роботи, а й наскільки виправданий результат саме у вашій ситуації. Для цього необхідно вивчити переваги та недоліки печі булер'ян. Відгуки користувачів можна знайти на сайті магазину.

Основні переваги:

  • ✓ Висока економічність. Один цикл завантаження палива забезпечує тривалу роботу (10-12 годин). Тому сировини для підтримки тепла потрібно менше, ніж для традиційних печей.
  • ✓ Швидке прогрівання агрегату. За рахунок цього приміщення обігрівається у найкоротші терміни. Якщо купити булер'ян для опалення будинку потрібної потужності, прогріти кімнату можна досить швидко. Вже через 10-15 хвилин можна відчути, що температура повітря стає вищою.
  • ✓ Повна автономія. Канадська піч булер'ян може бути альтернативою основному виду обігріву або як додатковий разом з іншими джерелами тепла. Піч не потребує підключення до центральної системи опалення, тому для її встановлення не потрібно міняти труби та котли.
  • ✓ Повне згоряння палива. Завдяки цьому великий плюс – відсутність пального газу. Піролізний газ згорає, виділяючи додаткове тепло, а залишки диму виходять через димохід.
  • ✓ Великий модельний ряд. Котли булер'ян представлені різною потужністю для приміщень від 100 м3 до 1200 м3. Також є моделі з варильною поверхнею. Така функція дозволяє суттєво економити витрати ресурсів (газ, електрика).

Перед тим, як купити буржуйку булер'ян, важливо звернути увагу на особливості, які в індивідуальних умовах можуть бути недоліками:

  • ✓ Для обігріву великих приміщень потрібно купити піч булер'ян вищої потужності. Ціна на них вища.
  • ✓ Якщо встановити піч булер'ян у будинку, необхідно буде облаштувати місце для розміщення паливного матеріалу (дров).
  • ✓ У приміщенні, де буде встановлена канадська піч булер'ян на дровах, на вугіллі необхідно організувати систему вентиляції.
  • ✓ Контроль. Піч не працює автоматично, тому періодично необхідно регулювати режим горіння.

Як вибрати камін булер'ян?

Ринок пропонує моделі з різними параметрами та характеристиками. Котел булер'ян виконуватиме свою функцію справно, добре і швидко обігріватиме приміщення, якщо дотримуватися рекомендацій фахівців. Коректна установка та дотримання правил експлуатації - запорука отримання очікуваного результату. Якщо ви розглядаєте можливість купити булер'ян, піч необхідно вибирати, враховуючи певні особливості.

1. Товщина металу
Виробники пропонують моделі з товщиною корпусу 3 та 4 мм. Така товщина сприяє збереженню тепла під час горіння або в режимі тління досить довгий час.

2. Потужність
Саме цей критерій впливає на можливість печі обігріти приміщення певного розміру. Існують моделі підвищеної потужності для обігріву великих площ. При розрахунку співвідношення потужності печі та розміру середовища, яке потрібно обігріти, важливо враховувати такий фактор, як теплоізоляція. Для не утеплених приміщень запас потужності має бути 100-200% залежно від того, до якої температури потрібно нагріти повітря.

3. Дверцята
Стулка для закладки палива може бути чавунною або сталевою. Є булер'ян зі склом і з глухими дверцятами. На роботу печі різновид дверцят не впливає. Плюс скляної у полегшеному контролі горіння (добре видно, чи немає задимлення в топці), мінус — періодичний догляд через накопичення на ній кіптяви. Плюс глухих дверцят — відсутність ризику розбити.

4. Заслінка
Від неї залежить зручність регулювання інтенсивності горіння. Потрібно звертати увагу на конструкцію регулятора. У деяких моделях він виглядає естетичнішим, але менш зручним, оскільки може нагріватися під час роботи печі. Тому краще піч булер'ян купити із заслінкою стандартної конструкції або мати на підхваті спеціальну рукавичку.

5. Колосникові грати
Спочатку булер'ян - безколосникова піч. Зола в ній накопичується дуже повільно і чистити її потрібно приблизно раз на тиждень (за умови регулярного використання). За бажання можна придбати модель з колосниками та зольною скринькою, в яку збирається зола.

6. Мультифункціональність
Основне завдання печі – обігрів кімнати, але моделі додатково оснащені конфорками. Якщо буржуйку булер'ян купити із варильною поверхнею, можна отримати піч, яка замінить кухонну плиту. Можна готувати та обігрівати приміщення одночасно.

7. Дизайн
Зовнішня обшивка котла може бути різноманітною. Якщо це важливо, вибирати піч можна на свій смак, з урахуванням того, як вона «впишеться» в загальний інтер'єр приміщення.

8. Виробник
Виробників печей типу булер'ян багато і пропонують різний продукт. При чому, дизайн печей може не відрізнятись. Але вивчивши зразки ближче, можна побачити суттєву різницю. Наприклад, товщина сталі, якість зварювання, акуратність швів, загальна естетика. Можуть бути як промислові печі, так і буржуйки для дому. 
Печі ТМ «Аляска» відрізняються широким модельним рядом, якісним матеріалом виготовлення і приємною ціновою політикою.

9. Від чого залежить ціна на булер'ян
На вартість печі може впливати все перераховане вище – товщина і якість металу, потужність агрегату, об'єм камери згоряння, наявність колосникових грат, наявність варильної поверхні і конфорок, зовнішньої обшивки. Також виробники можуть доповнювати моделі різними функціями, удосконалити систему спалювання газів, робити моделі більш компактними та зручними, покращувати дизайн. Це все значно збільшує вартість печі.

 

*Котел є генератором тепла, яке згодом передається рідкому носію. Оскільки конструкція булерьяна не передбачає наявність водяного контуру, не зовсім коректно називати його котлом. Але в розмовній мові споживачі віддають перевагу саме цьому визначенню.

 

ПОШИРЕНІ ЗАПИТАННЯ

Де купити булер'ян?

На сторінках нашого каталогу представлені печі булер'ян від виробника. Доставка печі булер'ян до будь-якого міста України, в т.ч. у Київ, Дніпро, Харків, Запоріжжя, Миколаїв, Черкаси, Херсон тощо. Звернувшись до нас, ви отримаєте консультацію спеціаліста. Це допоможе вибрати модель відповідної потужності, розміру та дизайну, в т.ч. булер'ян з варильною поверхнею.

Як обрати булер'ян?

Щоб вибрати піч, яка ефективно нагріватиме приміщення, потрібно розрахувати квадратуру кімнати. Але набагато ефективніше розрахувати обсяг у кубічних метрах. Після того, як зробите розрахунок, можна вибрати відповідний булер'ян. Як правило, виробники вказують, якої потужності та для якої квадратури призначена піч.

Як топити булер'ян?

Деякі помилки можуть призвести до задимлення приміщення, перекладання печі або відсутності тяги. Тому дуже важливо правильно виконати перше розпалювання. Щоб уникнути неприємних казусів, краще дотримуватись нескладних порад:

  1. Відкрити регулятор газифікатора (шибер димоходу), який розташований на трубі.
  2. Відкрити заслінку піддувала (вона знаходиться на дверцятах топки).
  3. Завантажити в топку дрова та підпалити їх. Переконавшись, що дрова спалахнули, закрити щільно дверцята. Важливо не відходити від печі 10 хвилин і прислухатися, наскільки сильна тяга. Якщо чути характерний «гучний» звук, обидві заслінки необхідно прикрити на 20°-30°. Саме тоді нагрівається піч, труби, димохід. Йде перша подача теплого повітря.
  4. Через кілька хвилин обидві заслінки необхідно закрити на 45 °. Повністю закривати заслінку-шибер і піддувало не можна. Останній раз їх можна прикрити і залишити щілину півтора см. Коли краще це зробити? Коли в топці не буде задимлення. Це можна побачити через скло дверцят. Якщо дверцята глухі, можна заглянути через піддувало, попередньо відійшовши на безпечну відстань (1 метр). Якщо повітря задимлене, заслінку потрібно відкрити.
  5. Коли температура трохи опуститься, можна підкинути дрова. Щоб у димарі не виникла зворотна тяга, не відкривайте дверцята відразу, інакше може бути задимлення приміщення. Трохи відкрийте спочатку і через кілька секунд не поспішаючи відкривайте дверцята повністю. Додайте дров стільки, щоб зона горіння залишилася на 1/3.
Фото булер'яна в інтер'єрі

Сучасні печі булер'ян – приклад того, як металевий агрегат може невимушено вписатися в інтер'єр та додати до нього колориту. Найчастіше корпус фарбують у чорний колір. Він легко поєднується з різним дизайном приміщення та навіть підкреслює той чи інший стиль. Комбінування булер'яну з елементами дерева в інтер'єрі додає затишку та гармонії.

 

Вгору